KRAJ SOLANE SOŠK ZASOLIO PUTNIKOVIĆU Faraoni dobili Rat, odgoda na Haštriću

Kategorija: Nogomet Kreirano: 18 Studeni 2019 Objavljeno: 18 Studeni 2019
Napisao/la Nenad Kosović

Dva su županijska nogometna derbija trebala su jučer biti odigrana na Pelješcu. Onaj U Prvoj na Trstenici završio je remijem , onaj drugi u Drugoj županijskoj ligi koji se trebao igrati na Haštriću u Potomju između Grka i Omladinca nije odigran. Razlozi su pretpostavljamo meteorološke nepogode

U ostale dvije utakmice u 2. ŽNL-i odigrane na Pelješcu slavili su – domaćini . Pobjeda Faraona u Trpnju protiv Rata i iSOŠK-a protiv Putnikovića na Batali pokraj stonske solane. Strijelac gola koji je Stonjanima donio prve bodove bio je Mihael Mihočević u 48.minuti.

U Trpnju 'faraoni' su imali 4:0 golovima koje su postigli Toni Pranjić (18), Jozo Mastilica (48), Luka Koludrović (68) i Marijo Milović (70), da bi momci iz Kune do kraja ublažili poraz i golovima Josipa Mustapića (70) i Darija Lukača (80). Trpanjci su od 82.minute igrali sa igračem manje jer je Luka Koludrović tada dobio drugi isključujući žuti karton.

Enkel iz Popovića u ovom je kolu bio slobodan.

Rezultati 5.kola: Potomje: Grk - Omladinac (odgođeno), Ston: SOŠK 1919 - Putniković 1:0,  Trpanj: Faraon - Rat 4:2.

Redoslijed: Omladinac  9 (3),  Grk  9 (4) , Faraon 9 (4), Enkel  6 (4), Putniković 3 (4),  SOŠK 1919  3 (3),  Rat   0 (4)

U 6.kolu  24.studenog igraju:  Putniković – Faraon, Omladinac – SOŠK 1919, Enkel – Grk. Slobodan Rat.