DUBROVNIK - Dva preostala 'markopolista' u Kupu Dubrovačko-neretvanske županije , velolučki 'Hajduk 1932 ' pobjednik Kupa NC Lastovo – Korčula i 'Orebić'pobjednim NC Pelješca baš i nisu imali sreće u današnjem ždrijebu ...
SPLIT - Jučer nam nije htio govoriti o razlozima svog odlaska sa klupe BŠK Zmaj... Danas pak nakon 'prespavane noći' Grgica Kovač nam se javio i kako kaže, u interesu zaštite i integriteta struke i posla s kojim se bavi odlučio izaći u javnost sa onim što se dogodilo nakon poraza njegove momčadi u Kup utakmici protiv velolučkog Hajduka, a nakon čega je odlučio 'spakirati kufere' i otići iz Blata.
BLATO - Grgica Kovač podnio je ostavku i više nije trener BŠK Zmaj. Potvrdio nam je to osobno..Uhvatili smo ga na trajektu na putu za Split.,a o razlozima svoje ostavke za sada nije htio govoriti. Tek je rekao 'da razlog njegova odlaska nije jučerašnji rezultatski neuspjeh u Kupu protiv velolučkog Hajduka kako su neki mediji pogrešno objavili '. O pravim će se razlozima svog odlaska , kaže, uskoro sam javno očitovati.
VELA LUKA - Hajduk 1932. iz Vela Luke je nakon boljeg izvođenja penala zasluženo osvojio nogometni kup područja Nogometnog centra Korčula – Lastovo. Iako je blatski „trećeligaš“ važio za apsolutnog favorita, na terenu je bila sasvim druga slika. Motivirani i uporni domaćini većim dijelom utakmice bili su ravnopravan protivnik, a tijekom prvog poluvremena čak i nadmoćniji, kada su u 24. minuti postigli vodeći pogodak (Maričić) i imali dvije vrlo izgledne prigode (Tulić u 18. i Maričić u 34. minuti).
DUBROVNIK - Do ovog kola vodeći dvojac , od jučer je vodeći - trojac! Enkel , Faraon i Sokol sada svi sa 17 bodova dijele tri vodoće pozicije u 2. Županijskoj nogometnoj ligi ! Derbi su igrali Sokol i Enkel , završilo je neriješeno , upravo ono što je i najviše odgovaralo trpanjskom Faraonu koji je pak u Putnikovićima 'ubo sedmicu'.