
DUBROVNIK - Zbog neopravdanog nedolaska na dvije prvenstvene utakmice, prvi put na utakmicu u Putnikovićima 16.prosinca 2018.g., te prošlog tjedna na Lastovu protiv Omladinca na utakmicu 9.kola stonski SOŠK 1919 više nema pravo igranja u 2.Županijskoj nogometnoj ligi Dubrovačko – neretvanskoj !




