HANA I ANTEA ZLATNA Šest kapekaških medalja i jedanaest državnih normi u Zadru !

Kategorija: Plivanje Kreirano: 18 Studeni 2019 Objavljeno: 18 Studeni 2019
Napisao/la Nenad Kosović

ZADAR  - Šest medalja, od čega dvije zlatne osvojila je kapekaška plivačka ekipa proteklog vikenda na Mini  Grand  Prix mitingu 'Sveti Krševan' u Zadru

Ono što još više može veseliti  trenerski stožer na čelu sa Marijom Todorovićem je ostvarenih čak 11 normi za nastup na kadetskom i mlađe juniorskom Prvenstvu Hrvatske, te nekoliko  vrlo visoki plasmana ostvarenih u iznimno jakoj konkurenciji.

Među ekipom od 16 plivačica i plivača KPK najuspješnija je bila Hana Muminagić osvojivši zlato na 100 prsno i dvije bronce – na 400 mješovito i 200 leđno.

Drugo zlato za KPK osvojila je pak Antea Andrijić u utrci na 50 leptir, a tome je dodala 4. mjesto na 100 leđno.

Ana Franić bila je brončana na 200 leđno, dok je Laura Milina uz broncu na 100 leđno bila i 4. na 50 leđno.

Uz puno dobrih rezultata ostalih u kapekaškoj ekipi treba svakako izdvojiti 4.mjesta Dina Šaina na 100 i 200 prsno, te 4.mjesto Iskre Antunović na 100 slobodno.

Na ovogodišnjem natjecanju stupilo je preko 600 natjecatelja iz Slovenije, BiH-e i Hrvatske. Organizator je bio Plivački klub 'Zadar' .

Na bazenu zadarskog Višnjika za  KPK su nastupili:Ana Franić, Marta Bakarić, Hana Muminagić, Dino Šain, Andrej Šain, Laura Milina, Antea Andrijić, Leo Šabić, Petar Matić, Nikola Mušić,  Renzo Drušković, Mia Favro, Petra Pranjić, Karla Drušković, Frana Farac i Iskra Antunović.

Naslovnica: Nositeljice medalja iz Zadra u kapekaškoj ekipi