
SPLIT – Njih dvanaestero plivačica i plivača KPK – mlađih kadeta, početnika i onih još mlađih, od čega šestero prvi put uopće na jednom natjecanju sudjelovalo je proteklog vikenda na natjecanju 1.kola Otvorene Splitske lige.
Najbolje plasmane među njima ostvarila je Klara Granić osvojivši dvije medalje - zlato na 50 prsno i srebro na 25 leđno.
Tara Vojnović pak okitila se sa dvije brončane medalje – na 50 leđno i 100 slobodno , dok je Mirjana Kršinić bila srebrna na 100 prsno . Tome je još pridodala i 4.mjesto na 50 leđno. Treba također izdvojiti i dva 5.mjesta koje je zauzeo Mateo Šurković Davis u disciplinama 50 leđno , odnosno 100 slobodno.
Kapekašku ekipu činili su Marko Depolo, Jadran Jeričević, Tea Gaćina, Špiro Batistić, Tea Radojković i Marlena Prka kojima je to bilo prvo natjecanje uopće, te Tara Vojinović, Andrea Sessa, Mateo Šurković Davis, Mirjana Kršinić, Joško Krstulović i Klara Granić.