
STON - Ipak će se igrati jedinstvena 2. Županijska nogometna liga …
Odlučeno je tako na jučer održanom Plenumu županijskih drugoligaša održanom u Stonu . Od šest klubova je bilo da se igra jedinstvena liga, a četiri kluba da se igra u - dvije skupine.
Tako će se 2. Županijska nogometna liga igrati kao i do sada. U novoj sezoni u istoj će igrati deset klubova. U odnosu na prošlu sezonu novi su velolučki Hajduk 1932 koji je ispao iz 1.ŽNL-e i momčad Ponikve koje su se nakon nekoliko godina ponovno aktivirala. Titulu prošlosezonskog prvaka brani lastovski Omladinac.
Početak natjecanja zakazan je za nedjelju 3.listopada.
Izvučeni su i parovi 1.kola u kojem će igrati:
Putniković – Hajduk 1932, SOŠK 1919 – Grk, NA Libertas – Enkel, Rat – Ponikve, Omladinac – Faraon.