
DUBROVNIK – U danu kada je posjet na tribinama bio zasigurno manji zbog u isto vrijeme igranog derbija na Poljudu igralo se 22.kolo 1. Županijske nogometne lige.Zanimanje korčulansko-peljeških nogometnih fanovai najviše je bilo usmjereno na Trstenici gdje je u goste Orebiću stigla Croatia iz Gabrila. Završilo je 2:0 za Orebićane.




