DUBROVNIK - Već po tradiciji nogometni prvoligaši naše županije svoje redovno kolo u vrijeme Uskrsa igraju na Uskršnji ponedjeljak. Tako je bilo i danas igralo se 19.kolo u kojem naš Orebić nažalost nije iskoristio priliku da zasjedne na vrh ljestvice…U Kominu protiv Gusara Orebićani su imali 'nulu' i bod sve do 61.minute kada im je nade u barem privremeno prvo mjesto (Neretva danas nije igrala svoju utakmicu) raspršio domaći Alen Oršulić koji je samo minut-dva prije ušao sa klupe…