POTOMJE - Nogometaši Orebića odradili su danas 'generalku' pred nedjeljni nastavak natjecanja u 1. ŽNL-i u kojem su im prvi protivnici prvi 'prekomorski' susjedi - Žrnovci. Današnji protivnik pak nogometaši NK HAŠK Sokol iz Starih Jankovaca , član 1. ŽNL-e Vukovarske-srijemske koji se nalaze na jednotjednim pripremama u Orebiću. Ogled dvije momčadi pripadnika vrha svojih županijskih natjecanja ( HAŠK Sokol je na kraju jesnkog dijela zauzeo 3.mjesto u ligim od 16 klubova) završio je pobjedom Orebića rezultatom 5:2.




