KORČULA - Veterani Orebića najbolja su momčad 2.po redu Memorijalnog turnira 'Milan Batinović' večeras završenog u Korčuli ! U finalnoj utakmici orebićki malonogometni veterani pobijedili su veteransku momčad kluba organizatora turnira MNK Sv.Antun nakon izvođenja penala.




