STON - Usprkos tome što se u zadnje vrijeme spominjala mogućnost da se 1.Županijska nogometna liga Dubrovačko-neretvanska ubuduće igra u dvije skupine ipak ostaje dosadašnji model natjecanja u jedinstvenoj ligi . Odlučeno je to na Plenumu klubova 1.ŽNL-e održanom danas u Stonu , na kojem je i odlučeno da natjecanje počinje u nedjelju 10.rujna.




