
Godinu je dana prošlo, no radost , zanos i ponos akumuliran te srpanjske večeri kada su Dalićeve trupe pobijedile Englesku i ušle u Finale Svjetskog prvenstva potpisnika ovih redova , vjerujem kao i većinu vas zasigurno još i danas drže i usprkos onoj staroj ' kako se na 'lovorikama ne živi', još će nas dugo, dugo držati...




