
DUBROVNIK - Pobjedom protiv Konavljanina Croatia iz Gabrila postala je novi je prvak 1.Županijske lige ! Treći put u svojoj povijesti Gabriljani su uzeli pobjednički pokal i 'otvorili šampanjac', titulom začinili godinu u kpjpj slave pola stoljeća postojanja. Župa dubrovačka je druga, Slaven treći …Rasplet je to današnjeg zadnjeg kola u kojem su se u dvije utakmice ogledala međusobno četiri kluba od pet onih koje često znamo nazivati 'markopolistima' …