OREBIĆ - NIje bilo golva n današnjoj utakmici između Orebića i velolučkog Hajduka 1932 . Bilo je zato fotografija koje je napravio naš suradnik Nedjeljko Ćendo.
DUBROVNIK – Preduhitrili su kišu nogometaši u 1.Županijskoj nogometnoj ligi i odigrali dana 6. Kolo. A prije kiša ne možemo reći da je bila 'kiša golova', ali strijelci jesu bili raspoloženi postigavši ukupno 22 gola. Od naših jedino su Smokvičani slavili pobjedu, a još su po bod u međusobnoj utakmici podijelili Orebićani i Velolučani.
BIOGRAD - Nakon dva prethodna visoka gostujuća poraza sa zebnjom su zmajevi danas otpraćeni na novo gostovanje kod, do ovog kola 5.plasiranog Primorca u Biogradu. Jer u ionako 'tankom' igračkom kadru nije bilo kartoniranog Ćubela, ozlijeđenih ili bolesnih Vrkića, J.Šeparovića , Sardelića …