DUBROVNIK - 'Burno' je bilo u današnjem 4.kolu 1.Županijske nogometne lige … I ne samo zbog bure koji se ove nedjelje spustila na jug Hrvatske, već i zbog dva prekida i dva incidenta koja su se desila na travnjacima, nažalost u dvije utakmice koje su igrali klubovi sa našeg područja i njihovi igrači, sudeći po službenim izvještajima, bilo vinovnici...




