OREBIĆ - Kako je to izgledalo na jučerašnjoj utakmici 1. ŽNL-e pod reflektorima Trstenice ,u kojoj je Orebić pobijedio Omladinac pogledajte u Galeriji slika .
BIla je to kažu prva utakmica ovog natjecanja uopće koja je odigrana pod reflektorima. U borbi sa nedovoljno svjetlosti sudjelovao je i fotografirao Nenad Kosović .