
BLATO - Sjajno su 'crveni zmajevi' iz Blata startali u drugi dio sezona 3.ligaškog nogometnog juga Hrvatske. Proljeće i to ono 'iz snova' za njih je stiglo i prije ovog kalendarskog…
U nedjelju im pak u okviru 20.kola na Zlinje stiže Zagora, momčad koju su u proljetnom pobjedničkom pohodu zmajevi preskočili i utekli joj za punih pet bodova. Dijametralno suprotno od zmajeva momčad iz Unešića je u proljetnom četiri utakmice upisala četiri poraza i pala na predzadnju poziciju. Uz gotovo nevjerojatan podatak da u punih četrnaest kola nisu osjetili slast pobjede !
' Ništa to ne znači! 'Bože sačuvaj' da ih podcijenimo! Dapače, momčad je to sastavljena od odličnih igrača, iskreno nije mi jasno kako su tako loše plasirani. Respektiramo ih, svjesni smo da ovdje dolaze u potragu za utakmicom koja bi im bila prekretnica. Ali i nama je to na određeni način tako, ono što smo u zadnje vrijeme dobro napravili, posebice sa dvije gostujuće pobjede neće nam puno vrijediti ako ne uzmemo tri boda. Očekujem neizvjesnu utakmicu,a uz pomoć naše vjerne publike i tri nova boda koja bi nam donijela dodatni mir za nastavak natjecanja' rekao nam e trener Mario Svaguša koji će biti lišen pomoći dvojice standardnih. Marin Sršen je u Kup utakmici protiv velolučkog Hajduka slomio nožni prst i biti će 'out' puna četiri tjedna, dok lijevi bočni Frano Didović mora pauzirati zbog trećeg žutog kartona.
Naslovnica:Mario Svaguša , trener BŠK Zmaj
Snimio: N.Kosović