
OREBIĆ - Još od sredine kolovoza Zoran Slišković je za novu je nogometnu sezonu 'aktivirao igrački pogon' Orebića. Povratnik na klupu 'peljeških kapetana' tri do četiri puta tjedno okupljao je svoje momke na Trstenici , a kako nam kaže glasnogovornik kluba Željko Bubeniček 'Buco' odaziv na treninzima obzirom na turistička sezonu bio je jako dobar.
''U novu sezonu ulazimo uglavnom sa domaćim igračkim snagama. Jedini igrač 'sa strane' je vratar Zoran Primić, inače član prvoligaša MNK 'Square' iz Dubrovnika koji je već nekoliko sezona brani za nas. Od prošlogodišnje momčadi ostali smo bez Antonija Ivankovića koji je prešao u redove Žrnova. No zato nam se vratio desni bek Ivan Antunović iz trpanjskog Faraona, a ojačali smo se i sa nekoliko povratnika, mladih nogometaša koji su prošlu sezonu proveli na kaljenju u NK Rat iz Kune. To su vratar Dominik Jurjević, te Davor Poljanić i Vito Ravlić . Nova uprava na čelu sa Predsjednikom kluba Marijom Vekićem također aktivna i radi na poboljšanju uvjeta za rad. Uskoro nam tako stiže nova garnitura dresova i čija će promocija biti u utakmici 3.kola protiv ONK Metković, a ništa manje važno nije ni to da dobivamo potpuno novu modernu kosilicu za održavanje terena na Trstenici ' rekao nam je 'Buco' , osvrnuvši se i na ambicije orebićkog kluba u novoj sezoni...
'Kao i uvijek cilj je biti u vrhu ljestvice. Poznato je da uvjeta za viši rang nemamo, a u novoj sezoni koja počinje u nedjelju želimo što bolje pripremiti momčad za onu slijedeću sezonu i proslavu 100 godina postojanja kluba kada se nadamo u Orebiću ugostiti i jedan od prvoligaških klubova.
U 1.kolu 1.ŽNL-e Orebić u nedjelju gostuje na Blatini kod ŠD Smokvica.




